MİRA İŞ GÜVENLİĞİ

 

MİRA, iple erişim ve yüksekte çalışma becerisini, mühendislik ve teknisyenlik eğitimleriyle birleştirerek profesyonel çözümler sunan bir kuruluştur. 2013 yılında dünyanın dört bir yanında, farklı iş kollarında yükseklerde çalışmış, ip teknisyenlerinin, güvenlikten hiçbir zaman ödün vermeden profesyonel bir çalışma ortamı için bir araya geldikleri bir şirkettir. Mira, günümüzde 8 farklı şirket ile tüm dünyada hizmetlerini sürdürmektedir.

MİRA, kapalı bir alanda kurulmuş Türkiye'nin ilk Yüksekte Çalışma Eğitim Merkezi'dir.

MİRA, SPRAT (Society of Professionel Rope Access Technicians / Profesyonel İple Erişim Teknisyenleri Derneği) ve IRATA International (Industrial Rope Access Trade Association / Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği) Operasyonel ve Eğitim Sağlayıcı firma olarak üyesidir.

MİRA, Türkiye'de ilk olarak GWO (Global Wind Organisation) akreditasyon almış firmadır. MİRA, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasyonlarına sahibidir.

MİRA, Türkiye'de tek yetkili HACA Eğitim Merkezi, Türkiye'de tek Avanti İnspection Merkezi, Türkiye'de tek Protecttion Muayene ve Eğitim Merkezi, PSA Muayene Merkezi, TSL Eğitim Merkezi, Tuf- Tug Türkiye Temsilcisi, Skylotec Bayisi, Petzl Bayisi, Edelrid ve Red Chili Distribütörü olma özelliklerine sahiptir.

MİRA, ülkemizdeki en deneyimli ve uluslararası düzeyde sertifikalı (SPRAT, IRATA, GWO) uzman personelleri bünyesinde barındıran, sunduğu denetleme, bakım, onarım, montaj, temizlik çalışmalarını ve eğitimleri global kurallara uygun olarak yapmaktadır.

MİRA’nın konularında deneyimli eğitmenleri, kullanımında uzman oldukları güncel ve onaylı donanımlar ve metotlarla, güncel, güvenilir, uygulanabilir bilgi ve becerilerini eğitimler sırasında katılımcılara aktarırlar. Verilen eğitimlerde, güvenli çalışma yöntemleri öğretilirken kursiyerlerin farklı bakış açıları geliştirmeleri ve farkındalık kazanmaları sağlanır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR